CAD Projekt K&A

CAD Projekt K&A

Już od trzech lat firma CAD Projekt K&A, jako jedyny producent oprogramowania do projektowania wnętrz,  prezentuję swoją ofertę na Łódź Design Festival. Od zeszłorocznej edycji festiwalu jesteśmy  współorganizatorem i inicjatorem Strefy Projektanta, z satysfakcją obserwując jej rozwój. Podczas tegorocznej edycji stawiamy tezę: „Projektowanie wnętrz jest dla ludzi”, ponieważ to, co oczywiste nie zawsze jest łatwe do osiągnięcia. Zależy nam na tym, aby tworzone przez nas narzędzia umożliwiały dostosowanie konfiguracji do specyficznych potrzeb projektantów definiowanych przez klientów, z którymi pracują. Projektowanie wnętrz to dialog, kompromis między marzeniami, użytecznością i budżetem, a nasza szeroka oferta produktowa pozwala projektantowi wybrać, jak poprowadzi swój dialog z klientem oraz wykonać to zadanie skutecznie.

W Strefie Projektanta każdego dnia, za wyjątkiem 19.10, przeprowadzimy prezentacje „Odkrywam, projektuję, tworzę wnętrze z CAD Decor PRO”  Nasi product manager’owie postarają się również odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące projektowania wnętrz wspomaganego komputerowo. Po każdej prezentacji wśród jej uczestników rozlosujemy 1 trzymiesięczny klucz czasowy z pełną, komercyjną wersją programu CAD Decor PRO. W sobotę, 19.10 o godz. 13.30, zapraszamy również na wykład Porusz wnętrze z CAD Decor PRO! Odkrywam, projektuję, tworzę wnętrze” podczas którego rozlosujemy kolejne trzy klucze czasowe!

Przez cały okres funkcjonowanie Strefy Projektanta udzielamy również informacji o najnowszych wersjach naszych programów i zbieramy ankiety kontaktowe. Wszystkie zebrane i prawidłowo wypełnione ankiety wezmą udział w dodatkowym losowaniu trzech kluczy czasowych, jakie przeprowadzimy 20.10.2013r. o godz. 18.00, podczas ostatniego dnia Strefy dla Projektanta.

www.cadprojekt.com.pl

/17-20.10, Strefa Projektanta, Centrum Festiwalowe, Targowa 35