Bawialnia

Zapraszamy do Bawialni, która została specjalnie przygotowana dla najmłodszych gości Łódź Design. Bawialnia będzie czynna podczas całego festiwalu, a rodzice będą mogli spokojnie zostawić dziecko pod fachową opieką. Bawialnia wyposażona będzie w zabawki zaprojektowane przez najlepszych polskich i światowych projektantów. Edukacyjne zabawki najlepiej rozwijają dziecięcą wyobraźnię, kreatywność i umiejętności!

Bawialnia otwarta będzie codziennie w trakcie trwania festiwalu. Opiekę w Bawialni sprawować będzie wykwalifikowana kadra z Przedszkola Niepublicznego „Koliberek”

Najmłodszych gości Festivalu zapraszamy na konkurs plastyczny pod patronatem marki Tikkurila. Zadaniem konkursowym będzie wykonanie pracy plastycznej na temat „Mój eko-kolorowy dom”. Konkurs odbędzie się w czterech niezależnych edycjach – dwie w sobotę 19.10 (o godzinach 12.00 i 15.00) oraz w niedzielę 20.10 (o godzinach 12.00
i 15.00). Każda edycja konkursu trwać będzie ok. godziny. Bezpośrednio po zakończeniu każdej edycji odbędą się o obrady jury i nastąpi  ogłoszenie wyników i wręczenie nagród. Konkurs prowadzony będzie w dwóch kategoriach wiekowych: 3-6 lat oraz 7-10 lat. W każdej kategorii wiekowej przyznane zostaną nagrody za I, II i III miejsce oraz nagrody pocieszenia.

Tegoroczny mural został zaprojektowany przez kolektyw Fajne Chłopaki 

Zabawki i meble do Bawialni udostępnili m.in.: Meble VOX, Locomoco, CUBE Design, Interior Records, Muji, Wydawnictwo Wytwórnia, Wydawnictwo Ładne Halo, Fold me, Red Bird.

Partnerzy: