Harmonogram Kids Friendly

CENTRUM FESTIWALOWE

18.10 Piątek / Friday
15:45-16:15 | spacer: Anna Zadęcka – Zięba
16:30 – 18:00 | warsztat dla dzieci: Wędkowanie, Fundacja Form i Kształtów

19.10 Sobota / Saturday
10:15-10:45 | spacer dla dzieci po wystawach: Anna Zadęcka – Zięba
11:00 – 12:30 | warsztat dla dzieci: Schowana, dziwna i zaskakująca zieleń w mieście, Parque nō
12:00/15.00 | impreza/performance: Mój eko-kolorowy dom – konkurs dla dzieci pod patronatem TIKKURILA
15:45-16:15 | spacer dla dzieci po wystawach: Anna Zadęcka – Zięba
16:30 – 18:00 | warsztat dla dzieci: Schowana, dziwna i zaskakująca zieleń w mieście, Parque nō

20.10 Niedziela / Sunday
10:15-10:45 | spacer dla dzieci po wystawach: Anna Zadęcka – Zięba
11:00 – 12:30 | warsztat dla dzieci: ANI-MANI, Luka Bandita
12:00/15.00 | impreza/performance: Mój eko-kolorowy dom – konkurs dla dzieci pod patronatem TIKKURILA
15:45-16:15 | spacer po wystawach dla dzieci: Anna Zadęcka – Zięba
16:30 – 18:00 | warsztat dla dzieci: ANI-MANI, Luka Bandita
16:30 – 17.15 | warsztat: pokazy warsztatowe DIY / DIY Workshops

22.10 Wtorek / Tuesday
15:45-16:15 | spacer dla dzieci po wystawach: Anna Zadęcka – Zięba
16:30 – 18:00 | warsztat dla dzieci: onoMono – tekstylowo, onoMono

23.10 Środa / Wednesday
15:45-16:15 | spacer dla dzieci po wystawach: Anna Zadęcka – Zięba
16:30 – 18:00 | warsztat dla dzieci: Nowy dom Misia Uszatka, Se-ma-for Muzeum Animacji

24.10 Czwartek / Thursday
15:45 – 16:15 | spacer dla dzieci po wystawach: Anna Zadęcka – Zięba
16:30 – 18:00 | warsztat dla dzieci: Śniło mi się, że… , Ładne Halo

25.10 Piątek / Friday
15:45-16:15 | spacer dla dzieci po wystawach: Anna Zadęcka – Zięba
16:30 – 18:00 | warsztat dla dzieci: Pneumatyczne miasto, Archidzieciaki

26.10 Sobota / Saturday
10:00-20:00 | warsztat dla dzieci: Paradyżowa Kraina, prowadzenie: Archidzieciaki, Patronem Warsztatów jest Ceramika Paradyż // Mała Kraina 3-6 lat, Średnia Kraina 7-10 lat, Duża Kraina 11-14 lat
10:15-10:45 | spacer dla dzieci po wystawach: Anna Zadęcka – Zięba
11:00 – 14:00 | warsztat dla dzieci: Magnetograff, Massmix
12:00-13:00 | warsztat dla dzieci: Smaki jesieni, czyli skąd się bierze dynia, Grzegorz Łapanowski (Szkoła na Widelcu)
14:30-15:30 | warsztat dla dzieci: Smaki jesieni, czyli skąd się bierze dynia, Grzegorz Łapanowski (Szkoła na Widelcu)
16:00-17:00 | spacer dla dzieci i dziadków po wystawach: Anna Zadęcka – Zięba i Fundacja Pierwiastek Trzeciego Stopnia

27.10 Niedziela / Sunday
10:00-20:00 | Remade Market
10:15-10:45 | spacer dla dzieci po wystawach: Anna Zadęcka – Zięba
11:00 – 12:30 | warsztat dla dzieci: Regaty na liściach sałaty – czyli bento z Klapsą, Klapsa
11:00-13:00 | warsztat: Weźmy sie za Siebie, pracownia ZetPety
11.00-19.00 | warsztat: Glasstour- jeżdżąca huta szkła // pokaz co 30 min.
15:45-16:15 | spacer dla dzieci po wystawach: Anna Zadęcka – Zięba
16:30 – 18:00 | warsztat dla dzieci: Regaty na liściach sałaty – czyli bento z Klapsą, Klapsa
—————————————————————————————-

STREFA MIASTO

19.10 Sobota / Saturday
12:00 | warsztat dla dzieci: Zaczarowany ołówek, Dorota Chochlewicz (Piotrkowska 217)

20.10 Niedziela / Sunday
11:00 – 15:00 | warsztat dla dzieci: Tekturowe mieszkanko, kreatoora i Ferwork
11:00-17:00 | impreza/performance: Mów do rączki – kiermasz rękodzielniczy, organizator: Pociąg do Łodzi

23.10 Środa / Wednesday
17.00 – 19:00 | warsztat: Warsztaty dziennikarskie dla dzieci, kontynuacja wykładu, prowadzenie: Artur Zaguła

27.10 Niedziela / Sunday
11:00 – 15:00 | warsztat dla dzieci: Plastikowe zwierzaki, kreatoora i Ferwork, kreatoora Pracownia i Galeria Ewy Żochowskiej