quiz

Interesujesz się polskim designem? Chciałbyś wiedzieć o nim więcej, poznać polskich projektantów oraz ich prace? A Może wydaje Ci się, że wiesz już wszystko?
„Q Łódź Design Festival” jest aplikacją, która w ciekawy sposób wprowadzi Cię do świata polskiego designu. Pobierz aplikację i prawidłowo odpowiedz na pojawiające się na ekranie pytania.
Nie przejmuj się jeśli nie znasz poprawnej odpowiedzi, aplikacji towarzyszy baza artykułów, dzięki którym możesz wzbogacić swoją wiedzę. Nad koncepcją aplikacji „Q Łódź Design Festival” pracował przez kilka miesięcy zespół studentów i pracowników ASP Łódź oraz ekipa Łódź Design Festival.
Już teraz sprawdź swoją wiedzę i dowiedz się więcej o polskim designie!

ARTYKUŁY SĄ W TRAKCIE UZUPEŁNIANIA, prosimy o cierpliwość :)

logos do q (Kopiowanie) asp do q (Kopiowanie) ctt do q (Kopiowanie) lodz kreuje do q (Kopiowanie)

Festiwal Etnodizajn

Pomysłodawcą projektu było Małopolskie Muzeum Etnograficzne w Krakowie w 2009 roku i realizowany jest z środków Województwa Małopolskiego oraz Unii Europejskiej (Małopolski Regionalny Program Operacyjny 2007 -2013)
Celem festiwalu Etnodizajn jest głównie zwrócenie uwagi na relacje pomiędzy etnografią a sztuką użytkową. Festiwal uświadamia nas kto i dlaczego oraz dla kogo tworzone są etnodizajnerskie przedmioty.

Źródło: http://www.etnodizajn.pl/o-projekcie.html

Autor: Emila Wrzosek