quiz

Interesujesz się polskim designem? Chciałbyś wiedzieć o nim więcej, poznać polskich projektantów oraz ich prace? A Może wydaje Ci się, że wiesz już wszystko?
„Q Łódź Design Festival” jest aplikacją, która w ciekawy sposób wprowadzi Cię do świata polskiego designu. Pobierz aplikację i prawidłowo odpowiedz na pojawiające się na ekranie pytania.
Nie przejmuj się jeśli nie znasz poprawnej odpowiedzi, aplikacji towarzyszy baza artykułów, dzięki którym możesz wzbogacić swoją wiedzę. Nad koncepcją aplikacji „Q Łódź Design Festival” pracował przez kilka miesięcy zespół studentów i pracowników ASP Łódź oraz ekipa Łódź Design Festival.
Już teraz sprawdź swoją wiedzę i dowiedz się więcej o polskim designie!

ARTYKUŁY SĄ W TRAKCIE UZUPEŁNIANIA, prosimy o cierpliwość :)

logos do q (Kopiowanie) asp do q (Kopiowanie) ctt do q (Kopiowanie) lodz kreuje do q (Kopiowanie)

O! – zapach i kolor

ozapachkolorKolorowa osłona na energooszczędną żarówkę zaprojektowana przez Magdalenę Czapiewską i Karola Murlaka (DesignLab) emituje nie tylko światło, ale także zapach! W zależności od użytego koloru osłonki (dostępne są: różowa, żółta oraz pomarańczowa) można zmieniać nastrój pokoju, a także ocieplić kolor światła emitowany przez żarówkę energooszczędną. Dzięki ciekawemu wzornictwu nakładka może być wykorzystywana w lampach z abażurem i jako samodzielna osłona żarówki.

Produkt zakwalifikował się do wystawy make me! podczas Łódź Design Festival 2009.

 

źródło:
http://architektura.muratorplus.pl/projekty/archiwum/nagrody-make-me-rozdane_74807.html