quiz

Interesujesz się polskim designem? Chciałbyś wiedzieć o nim więcej, poznać polskich projektantów oraz ich prace? A Może wydaje Ci się, że wiesz już wszystko?
„Q Łódź Design Festival” jest aplikacją, która w ciekawy sposób wprowadzi Cię do świata polskiego designu. Pobierz aplikację i prawidłowo odpowiedz na pojawiające się na ekranie pytania.
Nie przejmuj się jeśli nie znasz poprawnej odpowiedzi, aplikacji towarzyszy baza artykułów, dzięki którym możesz wzbogacić swoją wiedzę. Nad koncepcją aplikacji „Q Łódź Design Festival” pracował przez kilka miesięcy zespół studentów i pracowników ASP Łódź oraz ekipa Łódź Design Festival.
Już teraz sprawdź swoją wiedzę i dowiedz się więcej o polskim designie!

ARTYKUŁY SĄ W TRAKCIE UZUPEŁNIANIA, prosimy o cierpliwość :)

logos do q (Kopiowanie) asp do q (Kopiowanie) ctt do q (Kopiowanie) lodz kreuje do q (Kopiowanie)

Jaga Hupało

jagahupalo2jagahupalo1Jaga Hupało jest hair designerem, stylistką, projektantką. Świadomie obrała drogę tworzenia, zbierając ułamki przeszłości, pozostaje tu i teraz, konsekwentnie zdążając ku temu, co będzie. Swoją pracą nadaje nowy kształt rzeczywistości, w widoczny sposób pozwalając ujawnić się osobowości tych, którzy do niej przychodzą. W nich poszukuje inspiracji, wydobywając ich charakter, podkreślając urodę, przywracając spokój i optymizm. Stworzyła studio, które stało się miejscem artystycznych i kulturalnych spotkań, ale przede wszystkim pracownią, w której kieruje Create Team. Tutaj powołała Akademię, gdzie przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie młodym stylistom.

Jaga Hupało nie ogranicza pól swojej kreatywności, z powodzeniem pracuje z innymi artystami dziedzin teatru, mody, filmu. Angażuje się w działania różnych instytucji, tworząc projekty dla Opery Narodowej, CSW Zamek Ujazdowski, Teatru Narodowego, Opery Łódzkiej, Teatru Polskiego, ZACHĘTA Narodowa Galeria Sztuki, Teatru Muzycznego Roma, Laboratorium Dramatu, Muzeum Pałac w Wilanowie.

 

jagahupalo3Doczepiane grzywki

Dopinane grzywki to kreatywne instalacje fragmentu fryzury. Projekt może być wykonany w trzech wariantach kolorystycznych – czarnym, brązowym i blond – oraz daje możliwość indywidualnego doboru kształtu. Grzywkę dopina się za pomocą dwóch spinek. Produkt został wyróżniony w plebiscycie must have podczas Łódź Design Festival 2012.

 

źródło:
http://jagahupalo.pl/
materiały prasowe Łódź Design Festival