quiz

Interesujesz się polskim designem? Chciałbyś wiedzieć o nim więcej, poznać polskich projektantów oraz ich prace? A Może wydaje Ci się, że wiesz już wszystko?
„Q Łódź Design Festival” jest aplikacją, która w ciekawy sposób wprowadzi Cię do świata polskiego designu. Pobierz aplikację i prawidłowo odpowiedz na pojawiające się na ekranie pytania.
Nie przejmuj się jeśli nie znasz poprawnej odpowiedzi, aplikacji towarzyszy baza artykułów, dzięki którym możesz wzbogacić swoją wiedzę. Nad koncepcją aplikacji „Q Łódź Design Festival” pracował przez kilka miesięcy zespół studentów i pracowników ASP Łódź oraz ekipa Łódź Design Festival.
Już teraz sprawdź swoją wiedzę i dowiedz się więcej o polskim designie!

ARTYKUŁY SĄ W TRAKCIE UZUPEŁNIANIA, prosimy o cierpliwość :)

logos do q (Kopiowanie) asp do q (Kopiowanie) ctt do q (Kopiowanie) lodz kreuje do q (Kopiowanie)

Luiza Jacob

luizajacob1Absolwentka Projektowania Ubioru na ASP im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Założycielka i projektantka marki Dream Nation. Jest to ekologiczna, polska marka streetowa, czyli zestaw cech dość rzadko spotykany na naszym podwórku. Luiza Jacob wierzy w siłę ulicy i w to, że wkładając coś na siebie, można jednocześnie dać coś od siebie. luizajacob2Unikalne printy, które sama projektuje, nadrukowywane są na wiskozę bambusową i bawełnę organiczną, z nich zaś wycinane legginsy, hammerki, koszulki i sukienki, póki co dla mam i dzieci od roku do 7 lat. Wszystkie materiały posiadają certyfikaty GOTS i Oeko tex. Luizie marzy się zarażenie polskiej ulicy kolorem, który jest dla niej równie ważny jak ekologia i odpowiedzialne podejście do tego, co nosimy. Dream Nation to także z założenia produkty niszowe. Większość z nich powstaje dosłownie w kilku sztukach.

 

źródło:
http://www.ouou.pl/marki/dreamnation/
http://www.dreamnation.eu/