quiz

Interesujesz się polskim designem? Chciałbyś wiedzieć o nim więcej, poznać polskich projektantów oraz ich prace? A Może wydaje Ci się, że wiesz już wszystko?
„Q Łódź Design Festival” jest aplikacją, która w ciekawy sposób wprowadzi Cię do świata polskiego designu. Pobierz aplikację i prawidłowo odpowiedz na pojawiające się na ekranie pytania.
Nie przejmuj się jeśli nie znasz poprawnej odpowiedzi, aplikacji towarzyszy baza artykułów, dzięki którym możesz wzbogacić swoją wiedzę. Nad koncepcją aplikacji „Q Łódź Design Festival” pracował przez kilka miesięcy zespół studentów i pracowników ASP Łódź oraz ekipa Łódź Design Festival.
Już teraz sprawdź swoją wiedzę i dowiedz się więcej o polskim designie!

ARTYKUŁY SĄ W TRAKCIE UZUPEŁNIANIA, prosimy o cierpliwość :)

logos do q (Kopiowanie) asp do q (Kopiowanie) ctt do q (Kopiowanie) lodz kreuje do q (Kopiowanie)

Fotel Multiplo

multiploMultiplo to fotel zaprojektowany przez Agnieszkę Przewoźną, który składa się w bardzo oryginalny sposób. Forma jest budowana bez użycia kleju i innych mocowań. Projekt spełnia swoje funkcje, ale przede wszystkim chodzi o charakter wizualny i pomysł na multiplikowanie materiału bez dodatkowych elementów. Z odrobiną cierpliwości ten ekologiczny mebel będzie mógł złożyć każdy bez użycia narzędzi. Produkt swoją formą odpowiada założeniom współczesnego designu, a dodatkowym atutem jest innowacyjność budowania.

Fotel został wyróżniony w plebiscycie make me! podczas Łódź Design Festival 2011.

źródło:
materiały prasowe Łódź Design Festival