quiz

Interesujesz się polskim designem? Chciałbyś wiedzieć o nim więcej, poznać polskich projektantów oraz ich prace? A Może wydaje Ci się, że wiesz już wszystko?
„Q Łódź Design Festival” jest aplikacją, która w ciekawy sposób wprowadzi Cię do świata polskiego designu. Pobierz aplikację i prawidłowo odpowiedz na pojawiające się na ekranie pytania.
Nie przejmuj się jeśli nie znasz poprawnej odpowiedzi, aplikacji towarzyszy baza artykułów, dzięki którym możesz wzbogacić swoją wiedzę. Nad koncepcją aplikacji „Q Łódź Design Festival” pracował przez kilka miesięcy zespół studentów i pracowników ASP Łódź oraz ekipa Łódź Design Festival.
Już teraz sprawdź swoją wiedzę i dowiedz się więcej o polskim designie!

ARTYKUŁY SĄ W TRAKCIE UZUPEŁNIANIA, prosimy o cierpliwość :)

logos do q (Kopiowanie) asp do q (Kopiowanie) ctt do q (Kopiowanie) lodz kreuje do q (Kopiowanie)

Fold Me!

Fold me!Polska marka stworzona przez Sylwię Mendyk i Magdalenaę Korcz. Wspólnymi siłami propagują ideę kreatywnego spędzania czasu rodziców z dziećmi, w skrócie: zabaw z papierem. Fold.me adaptując tą prostą formę kreacji, przenoszą ją w zupełnie inny wymiar, 3D. I to full-kolor.
Fold me!1Marka oferuje papierowe kolekcje dla Małych i Dużych, czyli trójwymiarowe figurki do samodzielnego wycinania, klejenia i składania.
Każda figurka drukowana jest na papierze ekologicznym o formacie A4. Figurki są pakowane w zestawy, w skład których wchodzą szablony kolorowe oraz czarno-białe do pokolorowania na swój własny, ulubiony sposób. Do każdego zestawu dołączony jest sznurek bawełniany, który umożliwia wieszanie gotowych figur w formie girlandy lub jako bombki na choince. Produkcja obejmuje zestawy o różnym stopniu trudności – są figurki do samodzielnego kolorowania, proste kształty dla młodszych dzieci i pełno-kolorowe, nieco trudniejsze postaci dla starszych dzieciaków, a nawet dorosłych. Serie są przygotowywane tematycznie, do tej pory powstały m.in.
Eco Kids oraz Zwyczaje Polskie ( kolekcja Kolędnicy).
Fold me! 2Zestaw Bajki Ezopa został laureatem plebiscytu must have Łódź Design Festival 2013. Znajduje się w nim 6 bajek, krótka wypowiedź samego Ezopa, 13 figurek do złożenia (12 zwierząt i Ezop we własnej osobie) oraz 6 kolorowanek dla najmłodszych. Autorem jest Łukasz Tyma.

źródło:
http://hipkiddo.pl/6813/crash-test-hipkiddo-fold-me-papierowi-kolednicy-w-3d/