Kinnarps

Kinnarps

Kinnarps jest obecnie największym producentem mebli w Europie i jednym z niewielu, którzy sami projektują, produkują, dostarczają i montują swoje rozwiązania. W ciągu swojej 70 letniej historii stał się firmą o zasięgu globalnym. W około 40 krajach świata oferuje kompleksowe rozwiązania dla powierzchni biurowych przejmując odpowiedzialność za cały proces zakupowy.

Kinnarps w Polsce jest uznany za eksperta w dziedzinie ekologii, wzornictwa i ergonomii środowiska biurowego Kinnarps to drugi co do wielkości producent mebli biurowych w Europie, dostarczający wyposażenie oraz kompleksowe rozwiązania dla biur i przestrzeni publicznych. Firma została założona w roku 1942 przez Evy i Jarla Anderssonów i wciąż pozostaje przedsiębiorstwem rodzinnym. W Polsce marka jest obecna od początku lat 90. XX w, działalność prowadzi 7 biur handlowych w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Gdyni i Wrocławiu. Kinnarps posiada swoje przedstawicielstwa na terenie ponad 40 państw. Wysoka jakość i troska o środowisko naturalne są obecne w każdym aspekcie działania firmy – od wykorzystania surowców po gotowe rozwiązania przestrzenne. Oprócz mebli marki Kinnarps, firma oferuje także produkty innych marek, będących jej własnością, takich jak Skandiform i Materia, Drabert, oraz kilkuset międzynarodowych poddostawców.
W Polsce firma Kinnarps jest uznana za eksperta ekologii, wzornictwa i ergonomii środowiska biurowego. Główne cele firmy koncentrują się na zapewnieniu komfortowych, zdrowych i motywujących warunków do wzrostu kreatywności i efektywności pracowników. Przyszłościowe rozwiązania proponowane przez Kinnarps są wynikiem wnikliwej analizy zagadnień związanych z zarządzaniem i komfortem w pracy. Duży nacisk kładzie się również na aspekty psychologiczne i estetyczne środowiska pracy, dzięki czemu biuro zyskuje na atrakcyjności i utrwala jego pozytywny wizerunek.
Kinnarps oferuje rozwiązania w zakresie aranżacji miejsc pracy, miejsc spotkań, recepcji, holi i poczekalni, miejsc wypoczynku i regeneracji.

http://www.kinnarps.com.pl