• Wydarzenie minęło.
SWISSCDF – doskonała płyta do każdego mebla i wnętrza | Struktura synchroniczna w płytach meblowych – idealne współgranie z naturą, Kronopol

 

prowadzenie obu wykładów: Iwona Łuczak-Szymańska

 1 / SWISSCDF – doskonała płyta do każdego mebla i wnętrza

Prezentacja innowacyjnego, drewnopochodnego i ekologicznego produktu firmy Kronopol: płyt SWISSCDF, doskonałych do zastosowania zarówno w konstrukcji mebli, jak i w urządzaniu oraz dekorowaniu wnętrz prywatnych i użyteczności publicznej. Świetne właściwości produktu zapewniają szerokie możliwości projektowe w przestrzeni pomiędzy wodą a ogniem.

2 / Struktura synchroniczna w płytach meblowych – idealne współgranie z naturą 

Przybliżymy naturalny charakter produktu. Zaprezentowane zostaną płyty meblowe ze strukturą synchroniczną, precyzyjnie odzwierciedlającą rysunek drewna, a zarazem ukazującą bliską naturze fakturę powierzchni. Wskażemy na wrażenie naturalności mebli i wnętrz, w których zastosowana jest płyta meblowa ze strukturą synchroniczną.

www.kronopol.pl

Iwona-Luczak-SzymanskaIwona Łuczak-Szymańska posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży meblowej oraz wyposażenia wnętrz w obszarach sprzedaży, marketingu i zarządzania w spółkach z kapitałem zachodnim. Jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego, Wydział Filologiczny, Kierunek Germanistyka oraz Wydział Zarządzania, Kierunek Marketingowe Zarządzanie Firmą. Studiowała również w Niemczech na uniwersytetach w Giessen i Tybindze. Ukończyła cykl kursów z dziedziny zarządzania na St. Galler Business School w Szwajcarii. W firmie Kronopol jest odpowiedzialna za wprowadzanie na rynek nowych, ekskluzywnych produktów. Wielbicielka włoskich klimatów, tenisa oraz designu w prostej i estetycznej formie.