• Wydarzenie minęło.
Porusz wnętrze z CAD Decor PRO! Odkrywam, projektuję, tworzę wnętrze

prowadzenie: Anna Spalony

Projektowanie wnętrz to ekscytujące wyzwanie, zarówno dla projektanta jak i zleceniodawcy. Wybór odpowiedniego narzędzia do projektowania wnętrz może ten proces uczynić szybkim, efektownym i kreatywnym. Anna Spalony, product manger firmy CAD Projekt K&A, na przykładzie gotowego projektu pomieszczenia, zaprezentuje możliwości i funkcjonalności naszego najnowszego i najbardziej innowacyjnego programu do projektowania wnętrz. W kilkanaście minut zrealizujemy podstawowe etapy i założenia dotyczące aranżacji wnętrza mieszkalnego i pokażemy innowacyjne możliwości prezentacji wykonanego projektu. Prezentacja i projektowanie zostanie przeprowadzone „na żywo” w najnowszej wersji programu CAD Decor PRO.

Po wykładzie wśród jego uczestników rozlosujemy 3 trzymiesięczne klucze czasowy z pełną, komercyjną wersją programu do projektowania wnętrz CAD Decor PRO!

www.cadprojekt.com.pl

Anna Spalony

Anna Spalony pracuje w firmie CAD Projekt K&A na stanowisku product managera od 5 lat. Do firmy CAD Projekt K&A przyciągnęło ją zainteresowanie aranżacją wnętrz i branżą IT. Kilkuletnie doświadczenie pozwala na prowadzenie działań związana z rozwojem firmy np. seminaria i szkolenia z projektantami wnętrz, targi branżowe, wdrożenie programów na uczelniach wyższych. Uczestniczyła w kilku ważnych i przełomowych chwilach w firmie m. in. wydaniu nowych wersji programów CAD Decor 2.0, CAD Kuchnie 6.0 oraz CAD Decor PRO.