• Wydarzenie minęło.
Oświetlenie dedykowane, Lako

 

prowadzenie: Łukasz Tabakowski

Oświetlenie odgrywa nadrzędną rolę w każdej przestrzeni. Bardzo istotne jest indywidualne podejście do każdego projektowanego wnętrza. Nie ma jednej zasady określającej sposób podejścia do projektu oświetlenia, przedsięwzięcie takie wymaga każdorazowo świeżego spojrzenia. Za każdym razem hierarchia czynników determinujących projekt jest inna. Zależy ona m.in. od preferencji klienta, lokalizacji, budżetu, ale przede wszystkim od charakteru, który chcemy uzyskać.

Poprzez zastosowanie różnego rodzaju opraw możemy uzyskać diametralnie inne efekty wizualne budujące nastrój
i atmosferę. Rozwiązania te pozwalają kreować wnętrza w różnych stylach. Dedykowane oświetlenie jest wynikiem głębokiej analizy projektu i pragnienia stworzenia indywidualnej przestrzeni. W Lako tworzymy dedykowane rozwiązania dla naszych klientów, aby ich firmy, sklepy, wnętrza były rozpoznawalne na całym świecie i posiadały swój własny, niepowtarzalny charakter. Zabawa kolorem, materiałem, ale przede wszystkim kształtem oprawy sprawia, że wnętrze przestaje być banalne.

Łukasz Tabakowski ukończył wydział Form Przemysłowych krakowskiej ASP w 2004 roku. Założyciel studia Grid, które prowadzi od 2001 roku, gdzie projektuje wyroby przemysłowe, aranżacje wnętrz i identyfikację wizualną.

www.grid.com.pl

www.lako.pl