• Wydarzenie minęło.
NOC OTWARTYCH PRACOWNI OFF PIOTRKOWSKA

OFF Piotrkowska to unikalny w skali ogólnopolskiej projekt skupiający przedstawicieli przemysłów kreatywnych. W jednym miejscu swoje podwoje otworzyły pracownie projektantów mody, designu, kluby muzyczne, restauracje, przestrzenie wystawiennicze, sale prób, showroomy, cocncept store i klubokawiarnie. Przy Piotrkowskiej 138/140 powstał najmodniejszy dziś w Łodzi punkt na kulturalnej mapie miasta.

Na terenie dawnej fabryki bawełny Franciszka Ramischa realizowany jest projekt, którego celem jest stworzenie alternatywy dla głównego konsumenckiego nurtu, kształtującej ten obszar na wzór bohemy tętniącej życiem tylko w sobie właściwym tempie. Ludzie i ich wyobraźnia są jedynym ograniczeniem dla działalności kulturalnej w tym miejscu.

Podczas Nocy Otwartych Pracowni, projektanci, artyści, architekci, a także klubokawiarnie i restauracje otworzą dla wszystkich uczestników swoje podwoje. Będziecie mogli nie tylko odwiedzić pracownie, klubokawiarnie oraz inne ciekawe miejsca działające na co dzień w przestrzeni OFF Piotrkowska, ale także skorzystać z wielu atrakcji, które zostały przygotowane specjalnie na ten czas.

www.facebook.com/OFFPiotrkowska