• Wydarzenie minęło.
Design Alive Awards 2012, Nagrody za kreatywne myślenie

wystawy_towarzyszace_design_alive_awards_1
1/2

Design Alive Awards to nagrody za kreatywne myślenie i oryginalną umiejętność odpowiadania na potrzeby współczesnego człowieka. To odszukiwanie i nagradzanie ludzi: Kreatorów, Strategów i Animatorów zmian powstałych z synergii projektowania, technologii, ekologii i biznesu ze świadomością zmieniającego się świata i społeczeństwa.

Międzynarodowa Kapituła powołana przez redakcję magazynu DESIGN ALIVE nagradza ponadprzeciętne osobowości unikalną statuetką projektu Oskara Zięty.

Sensem Design Alive Awards jest pokazanie polskiego potencjału, który według nas, tkwi w ludziach – mówi redaktor naczelna DESIGN ALIVE, Ewa Trzcionka. To całoroczny projekt promujący polską kreatywność w Polsce i za granicą. Zorganizowaliśmy już dziesiątki inspirujących spotkań, wykładów i dyskusji. Podczas najbardziej interesujących targów i festiwali w Polsce i na świecie z Design Alive Awards miało okazję zetknąć się ponad 500 tys. widzów. – To pokazuje, jak bardzo ważne jest pokazywanie ludziom wzorców, liderów zmian i ich ponadprzeciętnych dokonań – dodaje.

Finał edycji 2013 już 21 listopada.

www.designalive.pl/awards