DuPont™ Corian®

Owalne logo DuPont, DuPont™ oraz Corian® są zarejestrowanymi znakami handlowymi lub znakami firmowymi E. I. Du Pont de Nemours and Company lub jej wspólników.DuPont™ Corian® wszedł na rynek ponad 40 lat temu jako materiał powierzchniowy stosowany na blaty kuchenne i łazienkowe. Obecnie jest światowym liderem wykorzystywanym w designie, wyposażeniu wnętrz, a także jako okładziny zewnętrzne budynków. Jest rozwiązaniem wybieranym na całym świecie przez dziesiątki tysięcy architektów, projektantów oraz przez miliony konsumentów.

DuPont™ Corian® jest materiałem oferującym wyjątkową różnorodność i niemal nieograniczone możliwości tworzenia wysokiej jakości, efektywnych, funkcjonalnych i niezawodnych rozwiązań skierowanych do gospodarstw domowych, obiektów publicznych i komercyjnych. Od kuchni po oświetlenie, od łazienek po fasady budynków, od grzejników po rozwiązania „touch control surfaces”, od mebli po akcesoria mody.

http://www.dupont.com.pl

Owalne logo DuPont, DuPont™ oraz Corian® są zarejestrowanymi znakami handlowymi lub znakami firmowymi E. I. Du Pont de Nemours and Company lub jej wspólników.