CAD Projekt K&A

CAD projekt K&ACAD Projekt K&A to poznańska firma tworząca od ponad 20 lat autorskie oprogramowanie do projektowania wnętrz. Samodzielnie kreuje programy na bazie uniwersalnego środowiska CAD, przeznaczone do kompleksowego projektowania, wizualizacji i wyceny wnętrz domowych i komercyjnych, a także oprogramowanie do planowania rozkroju płyty meblowej. CAD Projekt K&A ma bardzo zróżnicowaną ofertę: od kompleksowego systemu CAD Decor PRO, do wyspecjalizowanych programów: CAD Decor, CAD Kuchnie czy CAD Rozkrój. Ciekawym produktem jest również darmowa aplikacja do projektowania on-line Power NET + 2012, która została stworzona dla amatorów aranżacji chcących ją wykonać we własnym zakresie, a dla licznych marek i portali branżowych powstały jej wersje dedykowane: np. Mój Barlinek 3D, Light Decor Paradyż.

W programach CAD Decor PRO, CAD Decor i CAD Kuchnie istnieje możliwość pracy na uniwersalnych bazach danych udostępnianych przez CAD Projekt K&A, na bazie modeli 3D użytkownika, z możliwością samodzielnego i dowolnego uzupełniania tej bazy za pomocą Konwertera 3D (importowanie modeli w .dwg, .dxf , .3ds , sketch-up itp.) lub na bazach produktowych stworzonych przy współpracy z licznymi partnerami m.in.: ABB, ATLAS Meble Kuchenne, Barlinek, Bauformat, Black Red White, Bosh, Ceramika Paradyż, Ceramstic, Cersanit, Deftrans, Egger, Forte, Falmec, Geberit, Incana, Kermi, Koło, Opoczno, Oras, Radaway, Siemens, Spotline, Sopro, Szynaka Meble,Terma, Tikkurila, WFM.

Firma posiada sieć dealerów, zarówno w Polsce, jak i za granicą oraz już ponad 9000 sprzedanych licencji wśród odbiorców indywidualnych i biznesowych. Z entuzjazmem angażuje się w liczne wydarzenia branżowe, festiwale, konferencje i konkursy, wspierając rozwój polskiej branży projektowania wnętrz. CAD Projekt K&A nieustannie pracuje nad swoją ofertą i oprogramowaniem wsłuchując się w potrzeby projektantów, a większość nowych programów i modułów powstaje dzięki sugestiom i uwagom użytkowników oprogramowania. Co więcej, samodzielnie kreuje i promuje ciekawy design, między innymi w „Galerii Projektantów” na swojej stronie internetowej.

Pełna oferta na na www.cadprojekt.com.pl!