ATAK DESIGN

ATAK DESIGN to rodzinna firma, która czerpiąc ze swojej energii i pasji stworzyła miejsce szczególne. Kolekcja ATAK DESIGN to dzieła najznakomitszych projektantów takich jak Philippe StarckCharles & Ray EamesVerner PantonArne JacobsenAlberto MedaAntonio CitterioMarcel WandersPatricia UrquiolaPatric JouinFerruccio LavianiFrank GehryRon AradEero Aarnio oraz wielu wielu innych. Swoje miejsce znalazly tu takie marki jak VitraUSMKartellMagisDriadeFritz HansenMoooiFoscarini,DieselPorroVerpanAndreu WorldArperArtecnicaBD BarcelonaBeluxCasamaniaArtemideFatboyGandia BlascoGanHayLightyearsMorosoPlanika i dziesiątki innych znanych,  rozpoznawalnych na świecie firm.

Oferuje meble, oswietlenie i elementy wyposażenia wnętrz – funkcjonalne
i estetyczne, idealne do domu, pracy czy miejsc publicznych. Oferujemy produkty, które wyrażają styl, filozofię i osobowość. Nieustannie się rozwijamy szukając ciekawych rozwiazań, które łączy dobry design i jakość wykonania

Siedziba ATAK DESIGN znajduje się w Łodzi na “ Żeli ” czyli Żeligowskiego 43a, gdzie na powierzchni 606 m2 zobaczyć można na żywo większość z mebli i oświetlenia. Celem nadrzędnym było założenie, ze pokazywane w showroomie kolekcje będą wyjątkowe, odważne, piękne i oparte na zasadzie, ze dobry design jest naszym moralnym obowiązkiem.

Dodatkowo galeria pełni także zadania edukacyjne, pokazywane obiekty w dużej części znajdziemy w zbiorach muzeów sztuki na całym świecie. Teraz przy dobrej kawie można je zobaczyć w Łodzi.

ATAK DESIGN przygotował także sklep internetowy, gdzie można obejrzeć kolekcje, które znajdują się w ofercie firmy, opisy, dużo dobrych zdjęć, informacje o projektantach, wszystko to sprawia, że jest to źródło wielu przydatnych informacji.